Michał Bartyzel

Michał Bartyzel

Trener, coach

linkedin - Michał Bartyzel

O sobie

Od 2004 roku pracuje w branży IT. Przez kilka lat tworzył oprogramowanie dla branży doradczej. Zdobyte doświadczenie wykorzystywał podczas prowadzenia szkoleń z zakresu technologii Java Enterprise Edition. Obecnie jako konsultant pomaga zespołom programistycznym i ich liderom w rozwijaniu umiejętności podnoszących ich efektywność w obszarach takich jak: zarządzanie czasem, skuteczna współpraca między IT a biznesem, zarządzanie rozwojem architektury oprogramowania.

Blog

http://mbartyzel.blogspot.com

Paweł Wrzeszcz

Paweł Wrzeszcz

Trener, coach

linkedin - Paweł Wrzeszcz

O sobie

Od 10 lat pracuję w branży IT. W ciągu ostatnich 6 lat także po stronie biznesowej.

Posiadam bogate doświadczenie w tworzeniu efektywnych zespołów rozproszonych i skutecznej współpracy ze zdalnym klientem. Specjalizuję się także we wdrażaniu zwinnego podejścia do tworzenia oprogramowania (Lean, Kanban, Scrum), ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb biznesu (Product Ownership) i użytkowników (User Experience).

Blog

http://pawel.wrzesz.cz/

Mariusz Sieraczkiewicz

Mariusz Sieraczkiewicz

Trener, coach

linkedin - Mariusz Sieraczkiewicz

O sobie

Od 10 lat pracuję w branży IT. W ciągu ostatnich 6 lat także po stronie biznesowej.

Od ponad ośmiu lat profesjonalnie zajmuje się tworzeniem oprogramowania. Zdobyte w tym czasie doświadczenie przenosi na pole zawodowe w BNS IT, gdzie jako trener i konsultant, współpracuje z jednymi z najlepszych polskich zespołów programistycznych. Jego obszary specjalizacji to: zwinne procesy, czysty kod, architektura, efektywne praktyki inżynierii oprogramowania. Prowadzenie szkoleń, liczne publikacje w obszarze IT, badania czynników sukcesów projektów programistycznych, są pasją, w której, podobnie jak w życiu, kieruje się zasadą, że człowiek jest najważniejszy.

Blog

http://msieraczkiewicz.blogspot.com

Współpracujemy z:

Jakub Marchwicki

Jakub Marchwicki

Trener, konsultant

O sobie

Programista od kilkunastu lat, architekt od kilku, czasami analityk, gdy potrzeba - konsultant, manager z wyboru, trener z zamiłowania, wannabe entrepreneur z marzeń, lider JUG w Gdańsku. Z oprogramowaniem związany przez całe życie zawodowe. Przez ostatnie lata realizował ambicje managerskie, m.in. jako dyrektor techniczny w 250 osobowej firmie. Uważa, że najlepszym sposobem pracy ze specjalistami jest aktywne dzielenie się własną wiedzą oraz aktywnie słuchać innych. Przekazuje doświadczenie w formie wykładów, wystąpień na konferencjach oraz szkoleń.

Blog

http://jakub.marchwicki.pl

Jarosław Pałka

Jarosław Pałka

Trener, konsultant

O sobie

Od prawie 15 lata w branży IT, jako administrator baz danych, programista, architekt, manager. Brałem udział w małych, średnich i nonsensownie dużych projektach, prowadzonych zgodnie zasadami "waterfall", Agile lub bez jakichkolwiek metodyk - z tym samym skutkiem. Doprowadziło mnie to do wniosku, że nie ważne co robisz tak długo, jak robisz to dobrze, w najprostszy ze sposobów i używasz właściwych narzędzi, które wykonają pracę za Ciebie. W BNS IT prowadzę zaawansowane szkolenia z architektury systemów informatycznych.

Blog

http://geekyprimitives.wordpress.com