13 grudnia 2013

Artykuł w Gazecie Wyborczej

Nowe technologie też potrzebują szkoleń

W dodatku Łódzki Bilans Unii dołączonym do Gazety Wyborczej z dn. 13.12.2013, pojawił się artykuł opisujący projekt realizowany przez BNS IT przy wsparciu Europejskiego Funduszu Społecznego.

Projekt Profesjonalne kadry gwarantem wzrostu konkurencyjności dużych firm z branży ICT w woj. łódzkim to dowód na to, że współpraca małych firm z gigantami branż technologicznych jest możliwa! Jak? Dzięki współfinansowaniu ze środków unijnych Europejskiego Funduszu Społecznego.

Projekt to inicjatywa łódzkiej firmy BNS IT oraz trzech dużych podmiotów działających w sektorze ICT (Internet and Communication Technologies). Ta pierwsza zaoferowała szkolenia zwiększające efektywność programistów i zespołów projektowych. Ci, którzy zdecydowali się z nich skorzystać, doprecyzowali oczekiwania. Wspólnie opracowa na oferta, dzięki wykorzystaniu dotacji unijnej z Europejskiego Funduszu Społecznego, pomogła doszkolić kadry Cybercom Poland Sp. z o.o., Teleca Poland Sp. z o.o. oraz Tom Tom Sp. z o.o.

 

Z pełną treścią artykułu pt. Nowe technologie też potrzebują szkoleń można zapoznac się tutaj: www.bnsit.pl/files/lodzki_bilans_unii_bnsit.pdf.